Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Narodeninová párty plná adrenalínu, energie, pohybu a mega dávky zábavy je v našej Laser Zone vhodná pre deti aj dospelých. Ak hľadáš cool párty, neváhaj a oslavuj u nás!

Adventure Laser párty

Tešíš sa na laser hru, ale máš chuť užiť si ešte viac zábavy a adrenalínu s kamošmi priamo počas hry v Laser Zone? Tak poďte ako 2 tímy. Vašou úlohou bude okrem hry, krytia sa a strieľania aj hľadať indície, ktoré partia vášmu tímu. Ak ich nájdete všetky a dokážete z nich rozlúštiť záhadu, získate odmenu. Označte sa laserovými farbami a ide sa na to. Na tejto párty nebude nuda, či prídu baby alebo chalani. Neváhaj a vyber si Adventure Laser party.

Styling Laser párty

Okrem úžasnej laser tag hry v hracej časti Laser Zone čaká na teba a tvoje kamošky parádny styling. A samozrejme nie obyčajný, ale vhodný na laser show, čiže gloe in dark. Najprv si užijete hru a po nej už bude na vás čakať Laser stylistka, fotenie a samozrejme aj gratulácia a parádna párty.

Párty v tajnom laser svete

Na tejto párty si užiješ s kamošmi atrakcie v KidsHouse aj hru v Laser Zone. Ak však chceš vstúpiť do tajomného sveta medzi lietajúcimi skalami, musíš mať odvahu prejsť najprv dobrodružnú cestu podľa mapy, aby si našiel správne heslo, ktoré ti otvorí bránu do tajného sveta, kde si užiješ skvelú laserovú hru a poriadnu zábavu. K tomu ešte gratulácia a super občerstvenie. Znie to dobre? Tak si uži s kamarátmi narodeniny na kombinovanej Laser a Kids párty s názvom párty v Tajnom svete.

Original Laser párty

Ak si chceš vychutnať len hru laser tag a potom sa so svojimi hosťami porozprávať a vychutnať si tortu a občerstvenie, je Original Laser Zone párty to najlepšie pre teba.